Prawo do odstąpienie od umowy

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić́ od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż̇ przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać́ z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować́ nas:

nordesign Natalia Bokuń
ul. Moniuszki 15
05-806 Komorów
e-mailkontakt@lampyinnolux.pl

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą̨ Państwo skorzystać́ ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować́ termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż̇ najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż̇ 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się̨ Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą̨ Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać́ się̨ ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę̨ odesłać́ lub przekazać́ nam towary niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż̇ 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą̨ Państwo towary przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 30 PLN.

Odpowiadają̨ Państwo tylko za jakiekolwiek zmniejszenie wartości towarów wynikające z obchodzenia się̨ z nimi w sposób inny niż̇ było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i sposobu działania towarów.

do góry
© Copyright 2018 Lampy Innolux. Wykonanie: HARDLIGHT.PL
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl